У 1/8 ЛЧ “Манчестер сіті” розгромив “Лейпциг”: 5 м’ячів забив Холанд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів «Манчестер сіті» буквально «знищив» німецький «Лейпциг».

Після нічиї в першому протистоянні в Німеччині (1:1) у Манчестері господарі забили одразу сім м’ячів.

При цьому п’ять голів (пента-трик) оформив на свій рахунок молодий норвезький нападник «міщан» Ерлінг Холанд.

Він відзначився на 22-й (пенальті), 24-й, 45-й (на 2-й компенсованій), 52-й та 57-й хвилинах.

Ще два м’ячі у ворота противника відвантажили Ілкай Гюндоган (49) і Кевін де Брейне (90+2).

Таким чином, “Манчестер Сіті” виграв з рахунком 7:0 і за сумою двох поєдинків (8:1) вийшов до чвертьфіналу.

Варто зазначити, що Холанд став третім футболістом в історії Ліги чемпіонів, якому вдалося в одному матчі забити п’ять м’ячів.

Раніше подібним досягненням відзначилися Луїс Адріано (жовтень 2014 року, матч «Шахтар» – БАТЕ) та Ліонель Мессі (березень 2012 року, «Барселона» – «Байєр»).

На цей момент Ерлінг Холанд має у своєму активі (в рамках Ліги чемпіонів) 33 голи.

В іншому протистоянні дня “Порту” зіграв у нульову нічию з міланським “Інтером”. Перший матч завершився на користь італійців – 1:0.

За сумою двох протистоянь до чвертьфіналу вийшов італійський клуб.